• O nas


Centrum Płytek LUMIGO to przede wszystkim:

*bogaty asortyment -wciąż dodajemy nowe produkty do sprzedaży, jesteśmy na bieżąco z nowościami i wdrażamy je do naszego sklepu.
*gwarancja jakości -w sprzedaży posiadamy znanych i cenionych marek takich jak Paradyż, Ceramika Color, Ceramika Końskie, Ceramstic, Tubądzin, Nowa Gala, Ceramika Gres, Aparici, Newker.
*szybka i bezpieczna wysyłka -dokładamy wszelkich starań, aby towr wyjechał od nas pełnowartościowy i jak najlepiej zabezpieczony. Płytki wysyłane są na podłożu twardym i stabilnym jakim jest paleta.
*konkurencyjne ceny -przy większych projektach istnieje możliwość indywidualnej wyceny i uzyskania rabatu.

Nasz wewnętrzny kodeks wartości:

Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań.
Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.
Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe.
Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji.
Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom.

Zapraszamy do Współpracy