• Elewacja Piano - CZARNA - cena za m2

Elewacja Piano - CZARNA

105.00
m2 Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Ilość w opakowaniu 0.24 m2
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 180
Odbiór osobisty 0
Kurier Paletowy 180
Kurier Paletowy (Pobranie) 260
Dostępność Duża dostępność
Waga 55 kg

Zamówienie telefoniczne: 608396333

Zostaw telefon

 

Płytki elewacyjne i dekoracyjne „PIANO"są wyjątkowym materiałem wykończeniowym, który doskonale sprawdza się, jako okładzina ścian zewnętrznych, ścian wewnętrznych, kominów, kominków, murków, itp. Wygląd płytek PIANO do złudzenia przypomina łupany kamień.Są one solidne i trwałe a jednocześnie estetyczne i stylowe. Łupana powierzchnia płytek umożliwia uzyskanie niepowtarzalnego wyglądu wyłożonych nimi przestrzeni oraz pozwala na stworzenie wyjątkowych aranżacji. Wieloletnia trwałość płytek PIANO pozwala uniknąć kosztów związanych z koniecznością regularnego malowania i renowacji ścian.

 

 

image

 

Instrukcja montażu znajduje sie TUTAJ

Cena podana dotyczy - 1m2

Przed zakupem proszę o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz czasu oczekiwania na towar (standardowo 7-30 dni). Koszt transportu ustalany indywidualnie w zależności od odległości oraz wagi palety(max 1200kg) Do kazdego transportu należy doliczyć koszt za palety 1szt = 45 pln

 

 

WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTA

Naloty - wykwity wapniowe są w betonie zjawiskiem naturalnym i przejściowym, powinny zniknąć z czasem. Konsystencja betonu, zabezpieczenie przed wilgocią(impregnacja) wpływa na zmniejszenie możliwości wystąpienia wykwitów,

Naturalne zmiany kolorystyczne produktów - nieznaczne różnice kolorystyczne spowodowane warunkami dojrzewania, zmiennością składników tj.cementu, kruszyw itp.

Włoskowate mikropęknięcia powierzchniowe - powstają w wyniku skurczów związanych z dojrzewaniem.

Odchyłki w wymiarach i wyglądzie

 

Wszystkie te zjawiska są zjawiskiem naturalnym i nie są podstawa do reklamacji

 

 

Szanowni Państwo

Każda przesyłka powinna być sprawdzona w obecności kuriera.

W przypadku zauważenia uszkodzeń materiału, konieczne jest spisanie protokołu uszkodzenia w obecności kierowcy - kuriera oraz potwierdzenie protokołu - jest to niezbędnym warunkiem rozpatrzenia reklamacji z tytułu uszkodzeń w czasie transportu.

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań aby towar wyjechał pełnowartościowy i jak najlepiej zabezpieczony.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie