• Zmywacz do usuwania oleju plam olejowych SICOL 5 L

Zmywacz do usuwania oleju plam olejowych SICOL 5 L

129.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 20
Odbiór osobisty 0
Kurier drobnica 20
Kurier drobnica (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 8 kg

Zamówienie telefoniczne: 608396333

Zostaw telefon

PRODUCENT

SICOL

TYP

preparat czyszczący, zmywacz

ZASTOSOWANIE

dwufazowy preparat najnowszej generacji służący do usuwania plam olejowych

 

dzięki zdolności do głębokiej penetracji, jest skuteczny na większości podłoży wykonanych z betonu, kostki brukowej, kamienia naturalnego itp.

 

niezastąpiony do utrzymania w czystości indywidualnych miejsc parkingowych, garaży, podjazdów do posesji

 

polecany do miejsc szczególnie narażonych na zabrudzenia, jak: zajezdnie komunikacyjne, bazy transportowe, stacje paliw oraz warsztaty samochodowe

 

skutecznie usuwa zanieczyszczenia spowodowane przez większość popularnych olejów silnikowych, hydraulicznych, przekładniowych, smarów, a także oleju napędowego, opałowego oraz tłuszczów pochodzenia organicznego jak olej jadalny.

TRWAŁOŚĆ

12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu

PRZECHOWYWANIE

przechowywać w temperaturze od 10oC do +25oC w szczelnie zamkniętych opakowaniach; chronić przed nagrzaniem

POJEMNOŚĆ

5 litrów

SPOSÓB UŻYCIA Przed użyciem energicznie wstrząsnąć opakowanie aż do uzyskania pełnej jednorodności. Rozwarstwianie się preparatu nie jest wadą produktu. Zmywacz w dostarczonej postaci rozprowadzić równomiernie, bezpośrednio na zabrudzoną powierzchnię, odczekać ok. 5 minut i szorować twardą szczotką.  W razie konieczności czynność powtórzyć a następnie dokładnie spłukać całą powierzchnię obfitą ilością  wody (najlepiej pod ciśnieniem.

Jeżeli po wyschnięcia zabrudzenia zostały w niezmiennej formie to oznacza, że preparat nie działa na tę substancję bądź na tym podłożu, natomiast jeżeli plamy wyraźnie zmniejszyły się to znacza, że preparat jest sukteczny i w razie potrzeby można całą operację zmywania powtarzać aż do całkowitego usunięcia zabrudzeń, najlepiej w kulkudniowych odstępach czasu.  Im starsze są plamy tym więcej powtórzeń jest koniecznych do ich całkowitego wywabienia.
UWAGA Podane informacje nie zwalniają użytkownika z obowiązku samodzielnego zbadania przydatności produktu do indywidualnych zastosowań, w szczególności wykonania próby celem określenia ewentualnego działania niepożądanego, np. odbarwienia, korozja itp.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie